Sepsali jsme pro vás několik užitečných článků, které se týkají zařízení NEKLEPAT CZ ale také zdravotnictví jako celku. Jednotlivé odkazy si můžete rozkliknout a článek si přečíst. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat buď ve webovém chatu nebo v kontaktním formuláři níže. 

Chtěli byste vyvolávat své pacienty přímo do své ordinace a zároveň byste uvítali ve své čekárně nástroj, který umožňuje cílenou publikaci informačních sdělení, popř. obchodních sdělení a reklamy? Máme pro Vás řešení = MiniSignage systém.

Řešíte zachování bezpečného příjmu pacientů a svého zdravotnického personálu v období koronaviru? Chcete eliminovat osobní kontakt mezi pacienty a přitom urychlit odbavení pacientů? NEKLEPAT CZ Vám s tím pomůže. 

Díky naší spolupráci s CompuGroup Medical ČR/SK jsme schopni zprostředkovat celkovou elektronickou čekárnu, která Vám usnadní práci, ušetří spousty času a budeme mít vše na jednom místě. 

Jaká je návratnost investice do NEKLEPAT CZ?

Ptáte se, za jak dlouho se Vám investice do NEKLEPAT CZ vrátí? Tak to je tenhle článek přesně pro Vás! Dočtete se zde např. kolik hodin v průměru ušetříte při používání elektronické čtečky nebo čím vaší práci zefektivní.

Jak bude vypadat fronta pacientů ve vašem ambulantním programu?

Používáte některý z ambulantních programů od CompuGroup Medical ČR (PC DOKTOR, AMICUS, MEDICUS, PC DENT, DENTIST+) a chcete vědět, jak vypadá prostředí fronty? Na této stránce naleznete obrázky s popisem funkcí, které díky NEKLEPAT CZ můžete ve svém programu mít. 

Je náš Vyvolávací systém LITE v souladu s GDPR?

To je jedna z nejčastějších otázek našich zákazníků. Tak ANO, je. Funguje na úplně stejné bázi, jakoby sestřička otevřela dveře a vyzvala pacienta jménem k příchodu do ordinace. Ale abychom to měli potvrzené, tak jsme pro Vás sepsali článek, který se této problematice věnuje. Najdete zde například prohlášení pana Zvánovce, který je expertem z Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Jak bude probíhat montáž ve vašem zařízení?

Chcete, aby bylo zařízení namontováno profesionálně, čistě a během jednoho dne? Není problém. Montáž u nás provádějí profesionální technici a vždy za sebou nechají perfektní práci. Ještě žádný zákazník si nám nestěžoval na jejich odvedenou práci a to nás nesmírně těší. Ale jak taková montáž probíhá? To se můžete podívat zde. 

 

Má investice do NEKLEPAT CZ budoucnost?

Chcete postupně modernizovat svou ordinaci, ale bojíte se vysoké jednorázové položky ve vašem investičním rozpočtu? Pojďte ji s námi vylepšovat postupně. Naše produkty vyvíjíme tak, aby se daly neustále inovovat a aby se přizpůsobovaly nejnovějším trendům ve zdravotnictví.