Vyvolávací systémy do čekárny

pro lékařské ordinace, nemocnice a kliniky

Moderní vybavení do čekárny Vaší ordinace, které usnadní práci sestry i lékaře. Vyvolávací systém NEKLEPAT CZ je efektivním řešením evidence pacientů v čekárně, distribuce do příslušných virtuálních front podle důvodu návštěvy pacienta a jejich vyvolání z čekárny do příslušných ordinací. Systém se skládá z registračního kiosku a vyvolávacího modulu.

Sestra v čekárně Neklepat CZ


Kiosky jsou propojeny s předními ambulantními programy na českém trhu

Vyvolávací a pořadové systémy NEKLEPAT CZ jsou integrovány s předními ambulantními programy u nás, jako jsou MEDICUS, AMICUS, PC DOKTOR, PC DENT, CGM MEDISTAR, DENTIST+, SMARTMEDIX. Používáte některý z těchto programů? Díky vzájemnému propojení můžete organizovat frontu pacientů a jejich vyvolávání přímo z prostředí programu, který znáte. Můžete jedním kliknutím otevřít kartu příchozího pacienta, založit nového pacienta, přidělit ho do správné fronty a vyvolat do správných dveří, apod.


Vyvoláváme i na úřadech, v půjčovnách či zákaznických centrech. Prohlédněte si naše vyvolávací systémy pro svět mimo zdravotnictví.

Moderní vybavení do čekárny Vaší ordinace, které usnadní práci sestry i lékaře

Jedná se o ucelené řešení zaměřené na evidenci příchozích pacientů, zjištění důvodu návštěvy a řízení jejich fronty v čekárně. Účelem je optimalizace práce zdravotní sestry nebo recepční. Řešení je kombinací čtecího zařízení umístěného v čekárně (popř. na recepci) a softwaru v počítači sestry/recepční na příjmu pacientů. Příchozí pacient je v čekárně lékaře identifikován prostřednictvím kartičky zdravotní pojišťovny. Ideální řešení pro všechny kdo chtějí moderní vybavení ordinace a maximální ulehčení práce.