Upravit stránku

Systém funguje téměř bezchybně a jako velké plus hodnotím i okamžitou dostupnou servisního technika, který řeší on-line neodkladně jakýkoliv zádrhel.

MUDr. Jan Řehák, Pardubice

Produkt NEKLEPAT CZ  je ve své fyzické podobě malým, kompaktním zařízením umístěným zpravidla vedle vstupních dveří do ordinace, tudíž nijak nenarušuje požární ani jiné předpisy a také neovlivní vzhled a design Vaší ordinace. Avšak nezůstane bez povšimnutí pacientů.

Součástí každé dodávky jsou i informační plakáty, které napomáhají pacientům ke snadnému použití zařízení. 

Montáž provádí naši kvalifikovaní odborníci, kteří využívají profesionální vybavení především se snahou o minimální dopad na esteticky ráz prostředí. Veškerá kabeláž je ukrytá mimo dosah pacientů nebo dětí. 

A co budeme na montáž potřebovat? 

Pro čtecí zařízení (BASIC nebo DISPLEJ):

  • 1x zdroj el. energie (zásuvka)
  • připojení k počítačové síti 

Pro čtecí zařízení + vyvolávací systém (LITE nebo PRINT)

  • zdroj el. energie (zásuvka) pro každý displej + pro každý mikropočítač s vyvolávacím systémem (např. 1+1)
  • zdroj el. energie pro čtecí zařízení
  • připojení k počítačové síti

Pokud ale není zásuvka přítomna v blízkosti umístění čtecího zařízení, tak nám to nevadí, i v tomto případě si umíme šetrně poradit.

Montáž se pochopitelně netýká pouze fyzického zavedení zařízení, ale také instalace softwaru pro lékaře do Vašich počítačů a propojení s ambulantním programem. Náš technik Vás samozřejmě pečlivě zaškolí a vše důkladně vysvětlí. 

Práce jsou realizovány jako individuální dodávka služeb. Rozsah prací je závislý na konkrétních podmínkách a požadavcích zákazníka. 
Zákazník je po projednání požadavků informován o předpokládaném rozsahu prací.

Montáž

Ceny za montáž zařízení

 

V ceně paušální částky za instalační práce je rovněž instalační materiál včetně veškeré kabeláže potřebné pro propojení počítače s ambulantním programem s komponenty systému NEKLEPAT CZ do vzdálenosti 10 m. Bude-li třeba dodat, s ohledem na technické podmínky v místě instalace, další instalační materiál, bude tento materiál poskytnut na místě a následně účtován servisní organizací.

Uvedené ceny za montáž jsou bez DPH. 

Zde si můžete prohlédnout fotografie z montáží. 

1
2
3
4