Vyvolávací systém vhodný pro DENT21

V dnešní době rychlého technologického pokroku hledají lékařské ordinace stále inovativnější způsoby, jak zlepšit svou efektivitu a poskytnout pacientům ještě kvalitnější péči. Významný krok k tomuto cíli udělala renomovaná stomatologická ordinace B-ORTO, která se rozhodla do své čekárny nainstalovat registrační kiosky s vyvolávacím modulem pro pacienty od NEKLEPAT CZ.

Je možné využívat jeden kiosek pro více ordinací? Ano!

Jeden registrační kiosek efektivně zajistí registraci a organizaci front čekajících klientů do více pracovišť, avšak je nutné pečlivě zvážit několik klíčových faktorů, které ovlivňují jeho efektivitu a úspěšnost využití kiosku. V tomto článku se podíváme na některé důležité aspekty, které je třeba vzít v úvahu.

Neklepat CZ slaví úspěch v Nemocnici Trutnov

Měli jsme tu čest stát se součástí celkové modernizace ORL a očního oddělení Oblastní Nemocnice Trutnov, a.s. Náš vyvolávací systém ve verzi PRINT zajišťuje hladký chod oddělení pomocí rovnou 2 registračních kiosků u vchodů na obou odděleních. Pacient zadá pomocí tlačítek na displeji kiosku důvod své návštěvy, identifikuje se kartou pojištěnce, dokladem, nebo virtuální klávesnicí (pokud zapomene doklad doma) a obdrží štítek s pořadovým číslem. Tyto údaje jsou přeneseny do počítače personálu na příslušném oddělení odkud jsou pacienti vyvoláváni svým číslem na obrazovce umístěné na zdi v čekárně.

Nově nabízíme i rezervační a objednávkový systém pro lékaře

Chtěli byste svým pacientům umožnit objednání dopředu na jednotlivá oddělení nebo úkony dle jejich časových možností? Není problém, nyní nabízíme i rezervační systém pro lékaře, nemocnice a polikliniky. Jeho použití je velice jednoduché jak pro pacienty, tak pro zdravotnický personál. Chcete vidět jak vypadá?

Přijeďte za námi na MediTour

Chtěli byste vidět zařízení NEKLEPAT CZ někde naživo? Na podzim máte možnost nás vidět na MediTour 2020. Kde bude zastavovat a co Vás na MediTour čeká?