Upravit stránku
Evidence pacientů s diplejem

VYUŽIJTE NAŠÍ AKČNÍ NABÍDKU

Detailní popis služeb a cen naleznete zde.

Zajímá Vás, jak se zařízení montuje a jak vypadá přímo v čekárně? Tak klikněte zde a prohlídněte si fotografie z montáží.

Chtěli byste vědět kolik ušetříte času s NEKLEPAT CZ? A jaká všechna ulehčení Vám naše zařízení přinese? Klikněte zde a přečtěte si článek o návratnosti investic. 

Chcete vidět, jak bude vypadat fronta pacientů ve vašem počítači? Náhledy najdete zde. 

Práce s pacienty je o tolik jednodušší. Hned po příchodu vím, o koho se jedná a kdy má jít na řadu. Navíc využíváme zařízení s displejem, takže mi neobjednaní pacienti mohou jedním kliknutím sdělit důvod návštěvy.

MUDr. Zuzana Hrehorová, Praha

Verze s displejem umožňuje:

 • Elektronická evidence pacientů v čekárně
 • Identifikovat důvod návštěvy pacienta (2-10 dynamicky měnitelných předvoleb – nastavení tlačítek dotykového displeje provádí sestra/lékař přímo v ambulantním programu dle vlastního uvážení)
 • Automatizovat proces „distribuce“ čekajících pacientů mezi více ordinacemi.
 • Jak funguje zařízení v praxi?

  Jak zařízení funguje v praxi?

  Pacient při vstupu do čekárny volí z předdefinovaných možností na dotykovém displeji a následně se identifikuje kartou pojišťovny. Tyto údaje (identifikace pacienta a důvod návštěvy) jsou následně postoupeny do fronty v ambulantním programu lékaře vč. informace o důvodu návštěvy.

  Použití verze Displej v praxi. 
 • Jaké jsou jeho přínosy?

  Jaké jsou přínosy zařízení pro personál?

  • Značné snížení časových a režijních nákladů personálu vynucených identifikací pacienta a komunikací s pacientem (identifikace pacienta, zjištění důvodu návštěvy, určení ošetřujícího lékaře/ordinace) atp.
  • Eliminace přepisů údajů z karet ZP do kartotéky (vyhledávání, zakládání nových záznamů) - vše možné uskutečnit v podobě pár kliknutí
  • Automatické rozlišení pacientů podle toho, zda vyžadují akci ze strany lékaře nebo pouze sestry (např. výdej receptu). - Přínáší zefektivnění organizace práce.
  • Lékař/sestra pracuje výhradně v prostředí ambulantního programu bez nutnosti nahlížet do externě spuštěných aplikací (plná integrace s programy CGM).

Integrováno s programy: 

PC DOKTOR
MEDICUS
AMICUS
DENTIST+
TURBOASISTENTSQL

ZAJÍMAJÍ VÁS I NAŠE OSTATNÍ PRODUKTY?