Myslím, že čtečka je jediným řešením, jak zklidnit a zorganizovat pacienty v čekárně, aniž by musela sestra vycházet. S klidným pacientem se pracuje velmi dobře a časově efektivně. Výraznou předností je přímá komunikace s databází pacientů- zkracuje zápisy pacientů, zlepšuje komunikaci s pojišťovnami - eliminuje chyby. Tento systém lze určitě doporučit, je jednoznačným přínosem.
MUDr. Skalická, Praha

Co umí vyvolávací systém LITE?


Identifikuji totožnost pacienta v čekárně kartou pojišťovny nebo dokladem (OP / ŘP)

Zjistím a sdělím  personálu důvod návštěvy pacienta

Mohu identifikovat pacienta v čekárně pomocí dotykové klávesnice, nemá-li doklad

Automaticky přidělím pacienta na příslušné oddělení, dle zvoleného důvodu návštěvy
Přidělím a vytisknu pacientovi pořadové číslo

Jsem propojen s ambulantními programy ordinace

Informuji o času příchodu / registrace pacienta v čekárně a jak dlouho čeká
Vyvolám pacienta příjmením na obrazovce

Vyvolám pacienta pořadovým číslem

Mohu publikovat reklamní nebo informativní sdělení na vyvolávací obrazovce

Zaujaly Vás naše vyvolávací systémy? Napište nám!

Ať už máte obecný dotaz na fungování systému, zajímá vás možnosti propojení s externími programy, nebo chcete vytvořit cenovou kalkulaci, neváhejte se na nás obrátit. Náš pracovník vás bude obratem kontaktovat.


Integrováno s programy

Díky otevřené API můžeme zařízení propojit i s Vaším programem. Pokud nepoužíváte žádný ambulantní program, ke kiosku dostanete náš program FRONTA pro správu čekárny.

Jak funguje vyvolávací systém LITE?

  • Jedná se kombinaci registračního kiosku DISPLEJ a vyvolávacího modulu.

  • Lze přednastavit až 10 dotykových tlačítek, například jako důvody návštěvy pacienta.

  • Zjistíte totožnost příchozího pacienta hned po příchodu, buď pomocí čtečky kartiček pojišťovny a dokladů nebo pomocí dotykové klávesnice.

  • Systém příchozí pacienty podle libovolného nastavení automaticky třídí do front u příslušných dveří/pracovišť dle zvoleného důvodu návštěvy.

  • Díky integraci s předními ambulantními programy můžete údaje pacienta přímo načítat bez nutnosti opisování do karty a pracovat s nimi v programu který znáte. 

  • Pomocí rozšiřujícího vyvolávacího modulu pak můžete jedním kliknutím zavolat pacienta do ordinace (až do 5 ordinací zároveň).


Informační či reklamní plocha v ceně

Promítejte pacientům informace s ENTRY SIGNAGE

Naše vyvolávací obrazovky umožňují i publikaci mediálního obsahu pomocí našeho systému přímo z vašeho počítače. Můžete tak vzdáleně z pohodlí ordinace či kanceláře promítat čekajícím pacientům například informace o provozu ordinace, reklamní videa, a jiná média.

Verze s tiskem štítků

Registrační kiosek PRINT

Chcete namísto vyvolávání jménem či iniciály zachovat vyšší anonymitu a vyvolávak pacienty přiděleným číslem? Prohlédněte si systém v konfiguraci PRINT, rozšíření o termotiskárnu štítků s pořadovým číslem.


PROHLÉDNĚTE SI DALŠÍ PRODUKTY