Upravit stránku

Vyvolávací systém LITE

Systém tvořený na míru potřebám lékařských ordinací.

 • Přednastavte až 10 dotykových tlačítek, například jako důvody návštěvy pacienta.

 • Zjistěte totožnost příchozího pacienta hned po příchodu, buď pomocí čtečky kartiček pojišťovny, nebo pomocí dotykové klávesnice.

 • Systém příchozí pacienty podle libovolného nastavení automaticky třídí do front u příslušných dveří/pracovišť dle zvoleného důvodu návštěvy.

 • Díky integraci s předními ambulantními programy můžete údaje pacienta přímo načítat bez nutnosti opisování do karty a pracovat s nimi v programu, který znáte. 

 • Pomocí jediného kliknutí a FULL HD obrazovky s HDMI vstupem pak můžete vyvolávat pacienty až o 5 ordinací najednou.


Evidence a vyvolání pacienta krok po kroku

 1. Pacient se registruje ve čtečce NEKLEPAT CZ
 2. Údaje o pacientovi jsou přeneseny z karty zdravotní pojišťovny do programu „Fronta pacientů“ nebo v integrované verzi do ambulantního informačního systému (MEDICUS, PC DOKTOR, PC DENT, AMICUS, DENTIST+
 3. Po aktivaci funkce "vyvolání pacienta" se lékaři/sestře nabídne dialog s přehledem informací, které budou zobrazeny na displeji v čekárně.
 4. Po vyvolání pacienta se na obrazovce v čekárně zobrazí příjmení a iniciála křestního jména a nasměruje pacienta do ordinace.

 

- v ceně -

Promítejte pacientům i INFORMACE nebo REKLAMU

Pomocí nadstavbového softwaru ENTRY Signage, který je v ceně vyvolávacího systému, můžete svým pacientům na vyvolávací obrazovce zároveň promítat libovolný obsah. Může se jednat o reklamní video, informace o omezení provozu, nebo třeba MENU v závodní jidelně. Záleží jen a pouze na vás. Rozložení obrazovky a pozice vyvolávacích a sdělovacích prvků jsou ve vaší režii.

 

Nechcete vyvolávat pacienty jménem, ale pořadovým číslem?

Vyzkoušejte variantu vyvolávací systém PRINT

 • Systém je kombinací čtecího zařízení pro identifikaci příchozích pacientů ve verzi DISPLEJ,  vyvolávacího systému LITE a modulu s tiskárnou pořadových štítků.
 • Pacient je vyvolán pomocí čísla, které mu bylo při identifikaci přiděleno. Nastavit lze 2 možnosti přidělování číselného pořadí.

 • Vyvolání pacienta je doplněno zvukovým signálem a vyvolávat lze až do 5ti ordinací najednou. 

PROHLÉDNĚTE SI DALŠÍ PRODUKTY

1
2