Chcete si pořídit zařízení, které můžete postupně modernizovat? Nebo již zařízení NEKLEPAT CZ máte a chcete ho vylepšit o vyvolávací systém? NENÍ PROBLÉM!

Jednou z výhod NEKLEPAT CZ je jeho modulárnost. Tím pádem je jeho inovace a možnost navýšení přidané hodnoty velice jednoduchá a rychlá.  

PŘEMÝŠLÍM O POŘÍZENÍ

Při modernizaci své ordinace očekáváte od nového vybavení dlouholetou funkčnost, rychlou dodávku, flexibilní technickou podporu a schopnost přizpůsobit se nejnovějším trendům ve zdravotnictví. 

Dosáhnete na dotaci ve zdravotnictví a hledáte smysluplný projekt, který Vám usnadní práci a ocení ho i pacienti? Nebo chcete modernizovat svou ordinaci, ale nechcete zatížit svůj investiční rozpočet vysokou položkou? To vše s NEKLEPAT CZ lze! 

V rámci technické a programové údržby se snažíme neustále aktualizovat náš software "Fronta pacientů" tak, aby pro Vás byl co nejpřehlednější a usnadnil Vám co nejvíce práce. Všechny technické požadavky se snažíme řešit "na dálku", abychom šetřili Váš čas. 

V rámci technické podpory je systém průběžně aktualizován dle vašich požadavků z praxe. Technické a programové požadavky jsou řešeny na základě vzdáleného přístupu. 

Spolurealizátorem projektu NEKLEPAT CZ je společnost CompuGroup Medical, a díky tomu je systém schopný neustále reagovat a sledovat trendy ve zdravotnictví. 

VLASTNÍM ZAŘÍZENÍ NEKLEPAT CZ

V případě, že je Vaše ordinace již vybavena zařízením NEKLEPAT CZ, ale rádi byste svou čtečku rozšířili o vyvolávací systém, tak pro Vás máme jenom dobré zprávy. 

Nadstavbové moduly vyvolávacích systémů lze dodatečně kdykoli doplnit k již zakoupenému zařízení NEKLEPAT CZ (DISPLEJ a BASIC)  a nedojde tak ke zmaření původní investice. 

Příkladem může být Kardioambulance doktorky Skalické, která měla ve své ordinaci nejprve čtecí zařízení Displej. Po uvedení Vyvolávacího systému LITE na trh, projevila zájem o upgrade svého systému. Během jednoho dne jsme domluvili montáž s naším technikem a během pár dní už mohla vyvolávat. 

Nyní u paní doktorky funguje naše poslední verze vyvolávacího systému s tiskem pořadových štítků, která byla nakonec shledána jako nejefektivnější varianta s ohledem na množství pacientů, kteří musí být denně odbaveni. Navzdory dvojitým úpravám systému nebyly zmařeny žádné původní výdaje do zařízení. Jak celá montáž probíhala se můžete podívat zde.