Propojení vyvolávacího systému se Signage službou

Chtěli byste vyvolávat své pacienty přímo do své ordinace a zároveň byste uvítali ve své čekárně nástroj, který umožňuje cílenou publikaci informačních sdělení, popř. obchodních sdělení a reklamy? Máme pro Vás řešení = MiniSignage systém.

Vyvolávací systém se Signage službou
Vyvolávací systém se Signage službou

A jak se dá propojit vyvolávací systém s publikací digitálního obsahu?

Naše vyvolávací obrazovky umožňují i publikaci mediálního obsahu přímo z Vašeho počítače. Můžete tak vzdáleně řídit obsah obrazovek z pohodlí Vaší ordinace či kanceláře.

Na Vás už je pak jen návrh „rozdělení“ obrazovky (umístění vyvolávacích slotů a panely pro publikaci obsahu). Celkové nastavení a obsluha systémů jsou velice jednoduché a zaberou pár minut. 

Níže se můžete podívat na náhled uživatelského rozhraní pro konfiguraci vyvolávací obrazovky a mediálního obsahu.

NASTAVENÍ POZICE PANELŮ

Zde si nastavujete počet přídavných panelů (co všechno chcete svým zákazníkům/pacientům promítat) a počet vyvolávacích slotů (z kolika míst/pracovišť budete zákazníky/pacienty vyvolávat).

Vybrat si také můžete ze řádkového nebo sloupcového zobrazení vyvolávacích slotů. 

NASTAVENÍ OBSAHU PANELŮ

V další části si už nastavujete, jaký obsah chcete v jakém panelu publikovat. Vložit zde můžete jakékoli video z Vašeho PC v mp4 formátu, obrázky, Google slides prezentaci, informační panel - provozní informace pro zákazníky/pacienty.

Zaujala Vás naše nová služba nebo byste se rádi na něco zeptali? Neváhejte nás kontaktovat.