Jak si usnadnit příjem pacientů a k tomu efektivně cílit svou reklamu nebo sdělení?

Díky našemu publikačnímu systému už pacientovi neunikne žádná důležitá informace ani reklamní sdělení. Využijte chvíli kdy pacient čeká na své přijetí do ordinace a spolu s vyvolávacími údaji promítejte důležité provozní informace nebo reklamu. 

SMART Signage, systém pro centrální publikaci digitálního obsahu, byl vyvinut proto, aby usnadnil nepřímou komunikaci s pacienty. Na obrazovce můžete promítat všechny potřebné informace, které chcete pacientovi sdělit, např. provozní informace (ordinační hodiny, záskok v době nepřítomnosti, dovolená), video (reklama, video návod se zásadami první pomoci, apod.), ceník služeb nehrazených zdravotní pojišťovnou, předpověď počasí, kalendář, reklamní letáky (např. z lékáren), apod. 

Mezi jeho hlavní výhody patří to, že ho můžete ovládat vzdáleně a centrálně, aniž byste byli přítomni u jednotlivých zařízení (obrazovek), pomocí webového rozhraní. Co to konkrétně znamená? Provozujete síť ordinací, lékáren, klinik nebo jste větší zdravotnické zařízení? Dodejte na každou svou pobočku, patro či ordinaci zařízení, jejichž obsah spravujete centrálně z jednoho místa. 

Přítomnost takových zařízení je v dnešní době už samozřejmostí na každém větším zdravotnickém zařízení, kde je potřeba efektivně řídit příjem pacientů a oslovovat nové potenciální pacienty. 

Funkcionalita publikačního systému je opravdu velmi variabilní a flexibilní. Pořadí a skladba obsahu je zcela ve Vaší režii. My Vám samozřejmě s veškerým nastavením a proškolením pomůžeme.

Propojení s vyvolávacím systémem:

Na obrazovce vyhradíte místo, kde se budou spolu s obsahem promítat i vyvolávací sloty s informacemi, do které ordinace se má pacient dostavit. Díky tomuto propojení získáte plnou pozornost pacientů a přehlednou čekárnu. 

Nastavit si můžete i více prezentovaných obsahů, které se budou střídat v různou denní dobu. Samozřejmostí je nastavení automatického zapnutí a vypnutí obrazovky. 

Dá se říct, že publikační systém může fungovat, jako taková Vaše chytrá elektronická nástěnka pro pacienty