Upravit stránku

Vyvolávací systém do čekárny lékaře

Myslím, že čtečka je jediným řešením, jak zklidnit a zorganizovat pacienty v čekárně, aniž by musela sestra vycházet. S klidným pacientem se pracuje velmi dobře a časově efektivně. Výraznou předností je přímá komunikace s databází pacientů- zkracuje zápisy pacientů, zlepšuje komunikaci s pojišťovnami - eliminuje chyby. Tento systém lze určitě doporučit, je jednoznačným přínosem.
MUDr. Skalická, Praha

Vyvolávací systém umožňuje

  • Jedná se kombinaci registračního kiosku BASIC a vyvolávacího modulu

  • Zjistíte totožnost příchozího pacienta hned po příchodu pomocí čtečky kartiček pojišťovny a dokladů.

  • Díky integraci s předními ambulantními programy můžete údaje pacienta přímo načítat bez nutnosti opisování do karty a pracovat s nimi v programu, který znáte. 

  • Pomocí rozšiřujícího modulu vyvolávacího systému pak můžete jedním kliknutím zavolat pacienta do ordinace


- v ceně -

Promítejte pacientům i INFORMACE nebo REKLAMU

Pomocí nadstavbového softwaru ENTRY Signage, který je v ceně vyvolávacího systému, můžete svým pacientům na vyvolávací obrazovce zároveň promítat libovolný obsah. Může se jednat o reklamní video, informace o omezení provozu, nebo třeba MENU v závodní jidelně. Záleží jen a pouze na vás. Rozložení obrazovky a pozice vyvolávacích a sdělovacích prvků jsou ve vaší režii.

Chcete to nejlepší?

Zkuste vyvolávací systém PRINT

  • Systém je kombinací registračního kiosku DISPLEJ,  vyvolávacího systému LITE a modulu s tiskárnou pořadových štítků.
  • Pacient je vyvolán pomocí čísla, které mu bylo při identifikaci přiděleno. Nastavit lze 2 způsoby přidělování číselného pořadí.

PROHLÉDNĚTE SI DALŠÍ PRODUKTY

1
2