V rámci zlepšení služeb poskytovaných pacientům a zvýšení efektivity chodu ambulantní ordinace (Ordinace Kerner s.r.o., Ostrovského 253/3, Praha 5, 150 00) pořídil MUDr. Marek Kerner, praktický lékař pro dospělé, systém NEKLEPAT CZ ve verzi integrované s ambulantním programem PC Doktor.

Díky informaci o identitě a důvodu návštěvy postoupené lékařskému personálu hned při vstupu pacienta do čekárny, lze požadavky pacientů ihned roztřídit na úkony vyžadující zásah lékaře nebo sestry. Možnost takovéhoto předběžného "roztřídění" vedla ke zkrácení průměrné doby nutné k odbavení pacienta."

Zdroj: https://ordinacekerner.cz/neklepat/

Tento lékař doporučuje: Registrační kiosek do čekárny DISPLEJ

Registrační kiosek displej umožňuje pacientovi registrovat se při příchodu do čekárny, kde na dotykovém displeji zvol důvod návštěvy a následně se identifikuje jakýmkoli doklady, který vloží do čtečky v kiosku. Údaje o pacientovi jsou automaticky přeneseny do programu FRONTA, nebo případně ambulantního programu lékaře, kde lze rovnou pár kliknutími například otevřít kartu pacienta a snadno a intuitivně pracovat s jeho údaji bez nutnosti přepisování.