Využíváte ambulantní program PC DOKTOR ?


Odbavujte čekárnu jedním kliknutím.

Díky integraci ambulantních programů od CompuGroup Medical a pořadových systémů NEKLEPAT CZ můžete své pacienty registrovat při příchodu do čekárny (včetně totožnosti a důvodu návštěvy) a vyvolávat do ordinace pomocí jednoho kliknutí. 

Hlavní přínosy integrace s PC DOKTOR

Usnadnění práce

Systém automaticky načte kartu pacienta a vyplní údaje přenesené z registračního kiosku NEKLEPAT CZ, případně usnadní založení karty nového pacienta s předvyplněnými údaji. Žádné zdlouhavé opisování údajů Vás již nečeká.

Urychlení odbavení

Personál ordinace ví o pacientovi i důvodu jeho návštěvy, aniž by chodil do čekárny. NEKLEPAT CZ Vám umožní v programu PC DOKTOR automatické zařazování pacientů do jednotlivých front dle zvoleného důvodu návštěvy. Poté můžete snadno pacienta vyvolat do ordinace pomocí vyvolávací obrazovky v čekárně, využijete-li verzi s vyvolávacím systémem LITE nebo PRINT.

Klid mezi pacienty

Pacienti v čekárně se nedohadují o svém pořadí nebo se nesnaží klepat na dveře. Každý pacient se při příchodu registruje a má jistotu, že o něm lékař či sestra ví. Pokud si zapomene kartičku pojištěnce, může se registrovat OP nebo ŘP, nebo využít elektronickou klávesnici.

Vyberte si z našich systémů