Díky spolupráci s našimi předními partnery CompuGroup Medical Česká republika jsme schopni propojit naše zařízení s dalším ambulantním programem. Tentokrát si díky našemu zařízení mohou usnadnit práci se svými pacienty uživatelé ambulantního programu DENTIST+, předního českého programu pro stomatologické ordinace.

Neustále pracujeme na zjednodušení vaší práce

Není to tak dávno, co jsme začínali s vývojem NEKLEPAT CZ a integrace s předními ambulantními programy. Tehdy bylo možné ovládat naši modrou krabičku (verze basic) buďto ze samostatného programu fronty, který k zařízení dostanete, nebo z programů MEDICUS a TURBOASISTENT SQL. Od té doby jsme urazili dlouhou cestu, na které se nám podařilo vytvořit novou verzi zařízení s dotykovým displejem a novými funkcemi, ale především také zajistit kompatibitu s dalšími 4 programy - PC DOKTOR, PC DENT, AMICUS a nyní nově DENTIST+. Naším cílem je, aby práce s Neklepat CZ přímo z jejich softwaru, který využívají a jsou na něj zvyklí, byla zpřístupněna co nejvyššímu počtu lékařů.

Jaké výhody má integrace s vaším ambulantním programem?

  • Očividná úspora času na straně sestry, lékaře i pacienta. 
  • Zjednodušení procesu odbavení pacienta včetně přepisování údajů, apod.
  • S frontou pacientů pracujete v programu, který ovládáte. Zaškolení v použití je zde velmi jednoduché. Neklepat CZ pouze ještě více rozšiřuje možnosti jeho využití.
  • Integrace s ambulantním programem CZ mnohonásobně rozšiřuje možnosti, jak program i zařízení využít. Naše zařízení dokáže pracovat i s dalšími funkcemi, které váš program ovládá. Pro představu se podívejte na poslední softwarovou aktualizaci s programem PC DOKTOR, o které jsme nedávno psali.

Máte jakýkoli dotaz ohledně NEKLEPAT CZ? Zeptejte se nás.

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.