Zaujal Vás náš produkt, který usnadňuje práci s pacienty v čekárně všem lékařům a zdravotním sestrám, kteří se rozhodli pro jeho využití? Máte letos na programu navštívit každoročně pořádaný Kongres primární péče? Pak nás nezapomeňte ve dnech kongresu (24. – 25. 2. 2017) navštívit ve stánku společnosti CompuGroup Medical, našeho hlavního partnera ve spolupráci na produktu Neklepat CZ, který byl, je a bude jediným dostupným řešením integrovaným s programy společnosti CompuGroup Medical.

Pokud nás u stánku CGM navštívíte, budete mít možnost toto komplexní řešení vyzkoušet v praxi a prodiskutovat jeho možné přínosy pro Vaše lékařské zařízení.

Pro základní prozumění funkčnosti produktu Neklepat CZ se můžete podívat také na krátké video, popisující jednoduchý postup při použití zařízení. Produkt Neklepat CZ je ideálním řešením k získání dokonalého přehledu o stavu čekárny. Zároveň Vám také naše řešení mnohonásobně ulehčuje práci s kartou pacienta, kdy její založení či editace je otázkou pouze několika kliknutí, aniž by musel pacient vejít do ordinace. Díky spolupráci s naším partnerem CompuGroup Medical, největším dodavatelem ambulantních softwarů v České Republice, propojení s Vaším softwarem Medicus nebo Turboasistent SQL je také samozřejmostí. Pokud používáte ambulantní informačí systém PCDoktor, na integraci s tímto softwarem se můžete těšit již v prvním črtvletí letošního roku.