Chtěli byste svým pacientům umožnit objednání dopředu na jednotlivá oddělení nebo úkony dle jejich časových možností? Není problém, nyní nabízíme i rezervační systém pro lékaře, nemocnice a polikliniky. Jeho použití je velice jednoduché jak pro pacienty, tak pro zdravotnický personál. Chcete vidět jak vypadá?

Rezervační systém pro lékaře, nemocnice a polikliniky

Náš rezervační systém funguje na základě online webové aplikace, to znamená, že je přístupný přes internet odkudkoli. Pacient si pouze zvolí na jaké oddělení nebo úkon se chce rezervovat, vybere čas a datum a vyplní krátký formulář s jeho identifikačními údaji. Následně mu je zaslán potvrzovací email nebo SMS. 

I pro zdravotnický personál je jeho prostředí velice jednoduché a přehledné. Personál má přehled o jednotlivých rezervacích na dané dny a hodiny. 

A jak si poradit pokud se pacient nemůže rezervovat pomocí internetu? Pokud se chce pacient objednat telefonicky, rezervaci může provést i Váš personál. Na pár kliknutí vyplní pacientovi rezervaci podle jeho možností. 

 

Pro více informací k rezervačnímu systému klikněte ZDE nebo nám napište na info@neklepat.cz nebo využijte náš online chat.