Během května 2017 se můžete těšit na nejnovější verzi zařízení NEKLEPAT CZ

Neusínáme na vavřínech a neustále vymýšlíme a pracujeme na všemožných inovacích našeho zařízení NEKLEPAT CZ, které vám přinesou ještě větší pohodlí  při práci s pacienty. Tímto Vám s potěšením představujeme nejnovější inovaci, na které pracujeme - verzi s dotykovým displayem a všechny její výhody, které do budoucna našim zákazníkům přinese.

 
Máte pouze jednu ordinaci, či velké lekářské středisko? V obou případech najdete nespočet možných využití pro nový display, přímo napojený na Váš ambulantní program MEDICUS, TURBOASISTENT SQL (v dohledné době PC DOKTOR)

Jaké výhody bude přinášet nová verze velkým i malým střediskům?

 • Máte více ordinací?

  Varianta zařízení NEKLEPAT CZ vybavená displejem je vhodná zejména v případě, kdy je třeba automatizovat proces „distribuce čekajících pacientů“ v rámci více ordinací.
  Systém umožní pacientovi při vstupu určit lékaře (ordinaci), za nímž přichází a identifikovat se prostřednictvím kartičky ZP. To vše bez nutnosti kontaktu a komunikace s personálem.
  V závislosti na konfiguraci systému je pacient automaticky zařazen do fronty v ambulantním programu (MEDICUS, TURBOASISTENT SQL, v dohledné budoucnosti PC Doktor) konkrétního lékaře/sestry. 

 • Máte jednu ordinaci?

  Zařízení NEKLEPAT CZ umožní definovat 2 -10 možných důvodů návštěvy pacienta.
  V těchto případech je hlavním přínosem možnost pacienta nejen automaticky identifikovat při vstupu do čekárny, ale získat i informaci o důvodu jeho návštěvy. 
  Pacient volí z předdefinovaných možností na dotykovém displeji a následně se identifikuje kartou pojišťovny. Tyto údaje (identifikace pacienta a důvod návštěvy) jsou následně postoupeny do fronty v ambulantním programu lékaře.

 • Máte otázky? Napište nám!

  Máte jakékoli dotazy týkající se našich produktů?

  Neváhejte a rezervujte osobní ukázku, dokud je čas.

  Od května 2017 bude tato nová verze zařízení dostupná k prodeji a již teď máme předsmlouvaný velký počet osobních prezentací, chcete-li tedy, aby se i na Vás v bližší době dostalo s individuální ukázkou přímo ve Vaší ordinaci, doporučujeme nás kontaktovat a předrezervovat si termín prezentace.