PŘINÁŠÍME VÁM NOVOU FUNKCI VYVOLÁVACÍHO SYSTÉMU

Nyní můžete spolu s vyvoláním pacienta promítat jakékoli video z youtube (např. vaší reklamu) nebo důležité sdělení pro pacienty. Díky tomu už nebudete potřebovat přeplněné nástěnky plné reklamních letáků. Všechny potřebné informace můžete vložit pod vyvolávací sloty a tím zajistíte, že je pacienti nepřehlédnou. 

Co můžete promítat pod vyvolávacími sloty:

  • YOUTUBE VIDEO
    •  Můžete přehrávat jakékoli video např. reklamu nebo videa přírody. Video můžete přehrávat buď jako jedno streamové video nebo více videí po sobě (např. pět různých videí, které se přehrávají stále dokola).
  • GOOGLE PREZENTACE
    •  Pomocí této prezentace si vytvoříte snímky s důležitými informacemi pro pacienty (například ordinační hodiny, záskok v době nepřítomnosti, dovolená, apod.). Sami si určíte pořadí, jak půjdou za sebou a dobu, jak dlouho se budou snímky promítat. 

V případě, že obsadíte všechny sloty a chtěli byste promítat svůj obsah na obrazovce, máme pro vás řešení. Obrazovku přizpůsobíme tak, aby měla dva sloupce. První sloupec s vyvolávacími sloty a druhý s vaším obsahem (více obrázek níže). 

Budete-li chtít promítat video se zvukem, lze ho nastavit tak, aby nepřekrývalo zvuk gongu, který doprovází vyvolání pacienta. 

Jedná se o jediné řešení na trhu, které umožňuje řídit frontu v čekárně, vyvolávat pacienty a vytvářet vlastní informační obsah důležitý pro plynulý chod ordinace.

Nový vzhled vyvolávacího systému lite

A jak to vypadá v praxi?