Ano! Momentálně jsme dokončili práce s integrací na nejnovějším ambulantním softwaru od společnosti CompuGroup Medical.

Znáte nebo používáte nový ambulantní program CGM MEDISTAR? Jedná se o nejnovější lékařský software, který funguje na bázi cloudového řešení. 

Jeho použití je velice jednoduché a i s ním lze naší čtečku propojit. Veškeré nastavení naleznete v záložce Fronty -> Neklepat.

Fungování NEKLEPAT CZ v CGM MEDISTAR je stejné jako u ostatních ambulantních programů, tzn. pacient při příchodu do čekárny volí důvod své návštěvy a poté vkládá svou kartičku zdravotní pojišťovny. Identifikační údaje pacienta spolu s informací o zvoleném důvodu návštěvy automaticky putují do CGM MEDISTAR do záložky "Fronta pacientů". K dispozici je i náhled na vloženou kartičku pojištěnce. 

Údaje z kartičky pojištěnce jsou automaticky zkopírovány a na jedno kliknutí lze vytvořit novou kartu pacienta s vyplněnými údaji z kartičky pojišťovny. Tím si usnadníte práci s neustálým přepisováním dat. 

Poté sestřička nebo lékař otevírá zdravotní kartu pacienta přímo z fronty čekajících pacientů.

Jestliže máte připojen i vyvolávací systém, lze pacienta vyvolat pomocí ikony tlampače přímo z CGM MEDISTAR. Na displeji (umístěném v čekárně) se zobrazí jméno pacienta a do jakých dveří je volán. 

Podrobné informace o propojení NEKLEPAT CZ s CGM MEDISTAR naleznete v článku na CGM Světě zde: https://blog.cgmsvet.cz/cgm-medistar-cervnove-vydani/