Výhody cloudového AIS CGM Medistar ve spojení s Neklepat CZ jsou zřejmé. Přístup k datům kdykoliv a odkudkoliv a komunikace kiosku  s cloudovým softwarem jsou značnými výhodami. 

Cloudový ambulantní informační systém

Cloudové řešení ambulantních informačních systémů se stává stále více oblíbeným a efektivním způsobem, jak spravovat a ukládat data pacientů. Výhodou cloudových AIS je správa dat odkudkoliv. Lékař tedy může pracovat mimo ordinaci a stále má možnost nahlédnout do záznamů o pacientovi, které jsou vedeny právě v tomto ambulantním systému. Jedním z takových cloudových AIS  je CGM Medistar, který nabízí moderní a uživatelsky přátelské rozhraní pro správu zdravotnických záznamů pacientů.

Integrace Neklepat CZ a CGM Medistar

Neklepat CZ nyní umožňuje integraci s cloudovým ambulantním softwarem CGM Medistar, což přináší řadu výhod pro zdravotnická zařízení, která tuto kombinaci využívají. Jednou z největších  výhod je  možnost  přístupu  a  ukládání dat  kdykoliv
a odkudkoliv po síti. Tím se zvyšuje efektivita práce zdravotnického personálu a umožňuje snadný a rychlý přístup k důležitým informacím o pacientech.

 

Jak to celé funguje?

Integrace mezi Neklepat CZ a CGM Medistar je navržena tak, aby zahrnovala komunikaci registračního kiosku s kartotékou pacientů a možnost vyvolání pacientů z cloudového AIS. Naše registrační kiosky jsou nyní propojeny přes otevřené API s cloudovým řešením ambulantního systému, to znamená, že zdravotnické zařízení, které využívá tuto integraci, může efektivně řídit fronty pacientů, zobrazovat aktuální informace o jejich čekání a volat pacienty na vyšetření skrze naše kiosky. Toto propojení tedy velmi usnadňuje celkový průběh péče o pacienty.

Kde už tuto integraci využívají?

Mezi zdravotnickými zařízeními, která již využívají integraci Neklepat CZ s cloudovým ambulantním systémem CGM Medistar, patří například  oční klinika DuaKlinik Ortopedie Hradiště s.r.o.