Máte dvě ordinace, síťově propojený ambulantní program a chtěli byste jenom jednu čtečku NEKLEPAT CZ s displejem? NENÍ PROBLÉM! Pokud se vejdete do 10 tlačítek (pro obě ordinace ), tak můžeme čtečku nastavit tak, aby při příchodu pacientů třídila pouze vaše pacienty. 

A jak na to?

Důvody návštěvy (tlačítka na displeji) lze nastavit tak, aby se konkrétní důvod návštěvy zařadil do fronty konkrétního lékaře, např. pokud rentgen poskytuje pouze MUDr. Novák, tak při stisknutí tlačítka "Jdu na rentgen" se pacient zařadí automaticky do fronty pacientů MUDr. Nováka. Funguje vlastně jako takový rozcestník, aniž by o tom pacient věděl. 

Displej na čtečce pak může vypadat následovně:

Dvě sousední ordinace

A co máme dělat, pokud má druhá ordinace jinou ordinační dobu? 

Jednotlivá tlačítka lze deaktivovat, tzn. že v případě, že jedna ordinace zavírá dříve nebo si nepřeje, aby se registrovali další pacienti, lze je v nastavení tlačítek deaktivovat a tlačítko na displeji v čekárně zešedne a přeškrtne se. Tlačítka pak mohou vypadat následovně:

A v případě, že již nepřijímáte další pacienty nebo chcete pacientům sdělit jinou informaci, můžete si nastavit jakýkoli text, který se zobrazí na čtečce v čekárně.