Veškerý software propojený s naším zařízením, včetně integrace s ambulantními programy, je pro vás díky spolupráci s naším předním partnerem, společností CompuGroup Medical Česká republika (CGM), neustále aktualizován. I v poslední aktualizaci pro integraci s programem PC DOKTOR je pro vás připraveno několik nových vylepšení. Zde jsou hlavní z nich:

Při každém novém načtení kartičky program projde frontu a podívá se, jestli v ní není pacient se stejným RČ a PAC (podle rodného čísla z kartičky) a jestli je na řádku příznak EB, čili že je pacient naimportován z e-bookingu.

Pokud najde shodu:

  • Zaktualizuje se čas zápisu do fronty na čas příchodu do čekárny (resp. načtení kartičky). Stav „objednán“ se následně změní na „čeká“ (pokud je nastaveno hlídání čekání). Evidence čekajících pacientů je tak zase o něco přehlednější. 
  • Do řádku fronty se ze zařízení Neklepat doplní zase o něco více údajů (ZP, ehic, validita, ID kartičky pro náhled). 

Chcete vědět víc o funkcích NEKLEPAT CZ?

  • U registrovaných pacientů bylo přidáno textové upozornění pro případ, že pacient vkládá neplatnou kartičku zdravotní pojišťovny. Můžete tak rovnou pacienty upozornit na tuto skutečnost a vyhnout se nepříjemnostem. Systém vás nyní také upozorní v případě, že na kartičce je uvedena jiná zdravotní pojišťovna, než ta, která je u pacienta vedena v databázi programu.
  • Řádek, na kterém je uveden pacient, který čeká již nepřiměřeně dlouho, změní svoji barvu na červenou. Máte tak jistotu, že žádného pacienta nebudete dlouho opomíjet. Barevně odlišeni budou také noví pacienti, kteří ještě nejsou v kartotéce.