ZKUŠENOSTI s vyvolávacím systémem LITE - MUDr. Olishchuk

Pan doktor Volodymyr Olishchuk používá zařízení NEKLEPAT CZ od prosince 2018 a ve své ordinaci má čtecí zařízení DISPLEJ s Vyvolávacím systémem LITE. I jeho jsme po pár měsících užívání poprosili o krátkou referenci.

1. Jak jste se o zařízení NEKLEPAT CZ dozvěděl?

Zařízení jsem uviděl u svého kolegy, pak jsem si ho dohledal na internetu.

2. Proč jste se pro elektrickou evidenci pacientů rozhodl?

Předtím jsme rozdávali pacientům čísla, sestra šla na chodbu, a vyvolávala pacienta podle čísla. Na chodbě byl často zmatek, lidi měli obavy, že nedostanou číslo a nebudou pozváni do ordinace. 


3. Jak reagují na NEKLEPAT CZ pacienti?

Naprosté většině pacientům se to líbí. Jen trvá nějakou dobu než se starší pacienti naučí správně vkládat kartičku. Stojí u aparátu několik minut než jim přijde někdo pomoct. Nejvíc se to libí mladším pacientům.

4. S průběhem objednávky a montáží jste byl spokojen?

Montoval pan. Fiala - výborný člověk, pozdravujte ho.

Vyvolávací systém LITE

Systém lite je kombinace registračního kiosku DISPLEJ a vyvolávacího modulu s obrazovkou v čekárně. Systém je vhodný pro lékařské ordinace, středně velké kliniky. Pacient při příchodu zadá v registračním kiosku volbu pomocí dotykového tlačítka (přednastavené možnosti - většinou důvody návštěvy pacienta), dalé se prokáže kartou pojišťovny či jiným dokladem. Lékař či personál ordinace má ve virtuální frontě přehled o čekajících pacientech. Vytěžené údaje o pacientech se automaticky propisují do ambulantního programu, automaticky otevřou kartu pacienta, aj. Personál může pacienta přesouvat mezi jednotlivými virtuálními frontami, je-li kiosek využíván pro více ordinací a libovolně fronty organizovat. Personál má mimo jiné i informace o tom, jak dlouho který pacient čeká. Jedním kliknutím může pacienta vyvolat do ordinace. Na vyvolávací obrazovce se objeví iniciály pacienta, jméno, či jiná podoba identifikátoru, jakou si nastavíte. Zobrazení a rozložení řádků vyvolávací obrazovky je plně upravitelné. V cně vyvolávacího modulu je i funkce ENTR SIGNAGE, která nabízí možnost rozdělení obrazovky na 2 poloviny, přičemž vedle vyvolávacích řádků může ordinace promítat reklamní či informační sdělení v podobě videoobsahu, obrázků, google slides, apod.

Zaujal Vás tento produkt? Napiště nám pro více informací.