Systém NEKLEPAT CZ lze využívat i jako samostatně fungující řešení bez návaznosti na konkrétní ambulantní program. Systém je vybaven vlastním programem "Fronta pacientů", který Vám poskytne přehledné informace o pacientech v čekárně a důvodech jejich přítomnosti ve Vaší ordinaci.

Zároveň Vám pomůže automaticky "třídit" pacienty na jednotlivá pracoviště dle typu požadovaného úkonu. Záznam pacienta je na základě volby úkonu na dotykovém displeji automaticky nasměrován do fronty na odpovídajícím pracovišti nebo konkrétního člena zdravotnického personálu (lékař/sestra atd.).

Jedním z mnoha lékařských zařízení, která využívají systém NEKLEPAT CZ ve verzi se samostatným programem Fronty je ordinace MUDr. Jany Kafkové. Paní doktorka působí jako praktická lékařka pro dospělé, na adrese: 

Havlíčkova 5719/46
586 01 Jihlava 
www.kafkova.eu

Tento lékař doporučuje: Registrační kiosek do čekárny DISPLEJ

Registrační kiosek displej umožňuje pacientovi registrovat se při příchodu do čekárny, kde na dotykovém displeji zvol důvod návštěvy a následně se identifikuje jakýmkoli doklady, který vloží do čtečky v kiosku. Údaje o pacientovi jsou automaticky přeneseny do programu FRONTA, nebo případně ambulantního programu lékaře, kde lze rovnou pár kliknutími například otevřít kartu pacienta a snadno a intuitivně pracovat s jeho údaji bez nutnosti přepisování.