Organizujte frontu pacientů v čekárně v programu SmartMedix

SmartMEDIX je jedním z ambulantních programů, který lze přímo propojit s pořadovými a vyvolávacími systémy NEKLEPAT CZ

S NEKLEPATCZ můžete pacienty evidovat při příchodu do čekárny (včetně totožnosti a důvodu návštěvy) a vyvolávat do ordinace přehledně pár kliknutími. To vše v uživatelském rozhraní vašeho ambulantního programu SMARTMEDIX.

Hlavní přínosy integrace se SmartMEDIX

Usnadnění práce

Registrační kiosek přenese údaje pacienta do vašeho programu a systém tak automaticky otevře kartu pacienta, případně usnadní založení karty nového pacienta s předvyplněnými údaji. Zdlouhavé opisování údajů pacienta a hledání karty je pasé.

Urychlení odbavení

Personál ordinace má přehled o totožnosti pacienta a důvodu jeho příchodu hned po jeho vstupu do čekárny. Systém umožňuje automatické zařazování pacientů do jednotlivých front dle zvoleného důvodu návštěvy (například recept, vyšetření, odběr, atd.). Pokud zakoupíte verzi  LITE nebo PRINT s vyvolávacím modulem, můžete pacienta zavolat z čekárny do ordinace pomocí jednoho kliknutí ve SmartMEDIX.

Klid a řád mezi pacienty

S NEKLEPAT CZ je konec dohadů o pořadí či snahy vehementně klepat na dveře ordinace. Každý pacient se při příchodu registruje v transparentně označeném kiosku a má jistotu, že o něm lékař či sestra ví. Pokud pacient zapomene kartičku pojištěnce, může se registrovat OP nebo ŘP, případně využít elektronickou klávesnici.

Máte zájem o nabídku Vyvolávacího systému na míru Vaší ordinaci? Napište nám.

Které vyvolávací systémy lze propojit se SmartMEDIX?