Využíváte ambulantní program PC DENT?


Odbavujte čekárnu jedním kliknutím.

Díky spojení ambulantních programu PC DENT od CompuGroup Medical a pořadových systémů NEKLEPAT CZ máte možnost registrovat vaše pacienty při jejich příchodu do čekárny s jediným kliknutím, zahrnujícím identifikaci a důvod jejich návštěvy, a následně je přivolat do ordinace.

Hlavní přínosy integrace s PC DOKTOR

Usnadnění práce

Systém automaticky načte informace z karty pacienta a vyplní je podle údajů přenesených z registračního kiosku NEKLEPAT CZ, což usnadní proces založení nové karty pacienta, jelikož jsou údaje již předvyplněné. Díky tomu už nemusíte trávit čas opisováním údajů ručně.

Urychlení odbavení

Personál ordinace má přístup k informacím o pacientovi a důvodu jeho návštěvy bez nutnosti navštívit čekárnu. S pomocí programu PC DOKTOR od NEKLEPAT CZ je možné automaticky zařadit pacienty do front podle zvoleného důvodu jejich návštěvy. Poté je snadné pacienta vyvolat do ordinace prostřednictvím vyvolávací obrazovky v čekárně, pokud se využívá verze s vyvolávacím systémem LITE nebo PRINT.

Klid mezi pacienty

V čekárně již není potřeba, aby se pacienti dohadovali o svém pořadí nebo se pokoušeli klepat na dveře. Každý pacient se při příchodu registruje a má zajištěno, že lékař nebo sestra mají informace o jeho přítomnosti. Dokonce i v případě zapomenuté kartičky pojištěnce je možné se registrovat pomocí OP nebo ŘP, nebo využít elektronickou klávesnici.

Vyberte si z našich systémů