Odbavujte pacienty v čekárně jedním kliknutím v CGM MEDISTAR.

CGM Medistar je jedním z ambulantních programů od společnosti CGM, ze kterého lze ovládat pořadové a vyvolávací systémy NEKLEPAT CZ.

Vy tak můžete ve svém programu pacienty evidovat při příchodu do čekárny (včetně totožnosti a důvodu návštěvy) a vyvolávat do ordinace - vše přehledně pár kliknutími ve Vašem ambulantním programu.

Hlavní přínosy integrace s CGM MEDISTAR

Usnadnění práce

Registrační kiosek přenese údaje pacienta do vašeho programu a systém tak automaticky otevře kartu pacienta, případně usnadní založení karty nového pacienta s předvyplněnými údaji. Zdlouhavé opisování údajů pacienta a hledání karty je pasé.

Urychlení odbavení

Personál ordinace má přehled o totožnosti pacienta a důvodu jeho příchodu hned po jeho vstupu do čekárny. Systém umožňuje automatické zařazování pacientů do jednotlivých front dle zvoleného důvodu návštěvy (například recept, vyšetření, odběr, atd.) Pomocí pár kliknutí poté můžete pacienta vyvolat do ordinace, využijete-li verzi s vyvolávacím systémem LITE nebo PRINT.

Klid a řád mezi pacienty

S NEKLEPAT CZ je konec dohadů o pořadí či snahy vehementně klepat na dveře ordinace. Každý pacient se při příchodu registruje v transparentně označeném kiosku a má jistotu, že o něm lékař či sestra ví. Pokud pacient zapomene kartičku pojištěnce, může se registrovat OP nebo ŘP, případně využít elektronickou klávesnici.

Máte zájem o nabídku Vyvolávacího systému na míru Vaší ordinaci? Napište nám.

Které vyvolávací systémy lze propojit s CGM MEDISTAR?