Upravit stránku
21. 06. 2017eHOUSE Services s.r.o.

V polovině července 2017 bude společností CompuGroup Medical Česká republika s.r.o. uvolněna oficiální verze programů PC Doktor a PC DENT plně integrovaná se systémem pro správu fronty pacientů NEKLEPAT CZ. Obě varianty námi nabízeného zařízení (BASIC, DISPLEJ), tak budou komunikovat přímo s vaším ambulatním programem a zapisovat identifikační údaje pacientů v čekárně bez nutnosti průběžné kontroly okna v externím programu.

Na připojených obrázcích si můžete prohlédnout podobu záznamu pacienta přeneseného do fronty v programu PC DOKTOR z kartičky ZP.

V případě využití zařízení NEKLEPAT CZ verze DISPLEJ se do fronty vašeho ambulatního programu přenášejí nejen identifikační údaje pacientů v čekárně vaší ordinace, ale s předstihem získáte i informaci o účelu jejich návštěvy. Předvolby s možnými důvody návštevy zobrazované pacientům na displeji zařízení (Vyšetření, Pro recept, Převaz aj. dle potřeby) jsou plně ve vaší kompetenci a mohou být libovolně modifikovány (až 10 položek na displeji). Více informací najdete na produktové stránce zařízení. Pokud máte zájem o dodávku toho komplexního systému nebo další informace, neváhejte nás kontaktovat ZDE.

Fronta pacientů - záznam nového pacienta, nezaloženého v evidenci. Údaje zobrazené v tabulce byly načteny z karty ZP.
Detailní náhled na kontaktní údaje nového pacienta vč. obrázku karty ZP. Díky předvyplněným údajům, lze velmi rychle založit pacienta do evidence.