Upravit stránku

OPTIMALIZUJTE SVÉ NÁKLADY PŘED KONCEM LETOŠNÍHO ROKU!

Chtěli byste zmodernizovat svou ordinaci ještě letos, ale bojíte se vysokých investičních nákladů? MÁME PRO VÁS ŘEŠENÍ! Představujeme vám naši KOMBINOVANOU NABÍDKU NEKLEPAT CZ, která zajistí snadný chod vaší ordinace a nepřekročí vaše investiční náklady.

- KOMBINOVANÁ NABÍDKA SYSTÉMŮ NEKLEPAT CZ -

Tento balíček zahrnuje čtecí zařízení verze DISPLEJ a Vyvolávací systém LITE se třemi měsíci technické podpory ZDARMA, tzn. že ušetříte 1 360,- Kč! Při objednání těchto dvou produktů najednou tedy získáte 12 měsíců technické podpory za cenu 9ti měsíců. Faktury za oba systémy vám stihneme vystavit ještě v letošním roce, podle vašich přání. 

CENA ELEKTRONICKÉ FRONTY NEKLEPAT CZ:

  • Náklady na zařízení 29 887,- Kč
  • Technická podpora a programová údržba 363,- Kč/kal. měsíc (položka je účtovaná za celý rok a celková částka činí 3 267,- Kč na 12 měsíců za cenu 9ti měsíců)
    Uvedená sleva je platná pro první rok použití systému NEKLEPAT CZ.
  • Propojení s ambulantními programy CGM: 242,- Kč/kal. měsíc (tato služba se také hradí za celý rok, její konečná cena činí 2 904,- Kč na 12 měsíců)

CENA VYVOLÁVACÍHO SYSTÉMU LITE:

  • Náklady na zařízení: 20 449,- Kč
  • Technická podpora a programová údržba: 90,75,- Kč/kal. měsíc (položka je účtovaná za celý rok a celková částka činí 817,- Kč na 12 měsíců za cenu 9ti měsíců)
    Uvedená sleva je platná pro první rok použití systému NEKLEPAT CZ.

* všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH

elektronická fronta displej + vs lite

Ve výše uvedené ceně nejsou zahrnuty náklady na montáž. Ta je vždy hrazena individuálně a souhrnně činí cca 6 500,- Kč za namontování obou systémů. Jak probíhá montáž se můžete podívat zde. 

Tato akce trvá pouze do konce tohoto roku, tzn. do 31. 12. 2018 do 23:59. 

V případě, že vás nabídka zaujala a chcete využít naší akci, tak nám zanechte svou nezávaznou poptávku v kontaktním formuláři níže.